VIP Concierge služby

VIP Concierge služby

Concierger má za úkol plnit přání a zvláštní požadavky svých klientů. Cílem těchto služeb je umožnit klientovi komfortní a efektivní využití nejen pracovního, ale i osobního času, a tudíž i života. Concierge - toto slovo, původem z francouzštiny, označovalo králova komorníka. Později se ustálilo jako pojmenování pracovníka v hotelnictví, kde se jeho činnost částečně podobala práci luxusního recepčního. V dnešní době je to však označení pro jakéhosi osobního asistenta, jehož úkolem je splnit, kromě běžnějších přání, i zdánlivě nemožné přání svému klientovi. V Česku začaly banky nabízet tyto služby až okolo přelomu tisíciletí vesměs jako doplněk služeb privátního bankovnictví, dnes se však už jedná o mnohem komplexnější služby pro výjimečné klienty.


Pro koho jsou concierge služby určené?

Jak vyplývá z povahy služeb, jsou spíše pro zámožnější klientelu. Pokud si ale chcete dopřát zasloužený luxus, jste tu správně!
Často nabízené služby mohou být například:

  • Upozornění na důležité termíny (narozeniny, schůzky…)
  • Vytipování dárků, jejich zajištění, objednání i doručení a předání (např. květin, přání atd.)
  • Zajištění lístku na poslední chvíli – rozmysleli jste se na poslední chvíli a chcete na MS v ledním hokeji, koncerty světoznámých kapel, do divadla, na módní přehlídku nebo na muzikál? Není problém!
  • Finanční poradenství – zajišťujeme investice do různých komodit, podílových i dluhových fondů aj. Díky našich elitních obchodníků dosáhnete vysokého výnosu.
  • Organizování služebních cest, dovolených, pracovních týdnů včetně potřebných letenek, pojištění, taxislužby aj.

Neváhejte a vstupte do světa luxusu bez starostí.
Postaráme se o vás a vy si tak budete moct užívat života naplno a bez zbytečných starostí!